Витаминка Чоко Стоби Флипс 30гр

30 g
12,00 ден

Vitaminka Coko Stobi Flips

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13184

Опис

Овој производ претставува екструдирано јадро од житарици прелиено со првокласно млечно чоколадо.
Чоко Стоби Флипс спаѓа во групата на чоколадирани производи на Витаминка кои се изработуваат од чоколадирани јадра на лешник, леблебија, кикиритка и суво грозје.

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Чоко Стоби Флипс 30гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *