Витаминка Инстант пире од компир 120гр

120 g
29 ден

Vitaminka компир пире

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13160

Опис

Збогатете ја вашата трпеза со вкусен ручек направен од Компир Пирето на Витаминка! Овој прашок ќе ви овозможи брзо и лесно да направите вкусен ручек кој совршено одговара со сите додатоци!

Дополнителни информации

Тежина 120 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Инстант пире од компир 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *