Витаминка Какао 100гр

100 g
39,00 ден

Во ладните зимски денови, направете си оригинален какао топол напиток од Какао правот на Витаминка Прилеп или вксуни торти и колачи за празничната трпеза!

Нема на залиха

Опис

Во ладните зимски денови, направете си оригинален какао топол напиток од Какао правот на Витаминка Прилеп или вксуни торти и колачи за празничната трпеза!

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Какао 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *