Витаминка Крем супа од печурки 70гр

70 g
36,00 ден

Vitaminka инстант посна супа со печурки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13156

Опис

Супите од Витаминка претставуваат синоним за квалитет кои се широко прифатени како во нашата земја така и во светот.
Тие се произведуваат од квалитетни сушени зеленчуци, природни протеини, витамин Б2 и други зачини кои со својот идеален сооднос им даваат на супите пријатен вкус за кој копнеат широк круг на потрошувачи.
Македонската крем супа од печурки е вистинското решение за вас доколку сте љубители на печурки.

Дополнителни информации

Тежина 70 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Крем супа од печурки 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *