Витаминка Крем супа од печурки 70гр

70 g
36,00 ден

Vitaminka инстант посна супа со печурки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13156

Опис

Супите од Витаминка претставуваат синоним за квалитет кои се широко прифатени како во нашата земја така и во светот.
Тие се произведуваат од квалитетни сушени зеленчуци, природни протеини, витамин Б2 и други зачини кои со својот идеален сооднос им даваат на супите пријатен вкус за кој копнеат широк круг на потрошувачи.
Македонската крем супа од печурки е вистинското решение за вас доколку сте љубители на печурки.

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Крем супа од печурки 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *