Витаминка Лут кечап 500гр (Без глутен)

500 g
65,00 ден

Пикантно лут томато кечап од Витаминка за луѓе со префинет вкус. Се комбинира скоро со секое јадење, а храната добива специфичен, луткав вкус и ја прави неодоливо вкусна.

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311008822

Опис

Основна состојка на кечапот е доматот, којшто откинат од срцето на еколошки чистата македонска почва на овој производ му дава особен белег на изворност. Производот не содржи Глутен.

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Лут кечап 500гр (Без глутен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *