Витаминка Пудинг од чоколадо 50гр

50 g
10,00 ден

Vitaminka Puding со вкус на чоколадо

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13145

Опис

Лесни и едноставни за подготовка, пудинзите кои може да ги сервирате топли или ладни се совршен десерт со секое јадење.

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Пудинг од чоколадо 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *