Витаминка Пудинг од јагода 40гр

40 g
12,00 ден

Vitaminka Puding со вкус на јагоди

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311016222

Опис

Лесни и едноставни за подготовка, пудинзите кои може да ги сервирате топли или ладни се совршен десерт со секое јадење.

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Пудинг од јагода 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *