Витаминка Пудинг од карамела 40гр

40 g
12,00 ден

Vitaminka Puding со вкус на карамела

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311016223

Опис

Лесни и едноставни за подготовка, пудинзите кои може да ги сервирате топли или ладни се совршен десерт со секое јадење.

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Пудинг од карамела 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *