Витаминка Пудинг од шумско овошје 40гр

40 g
12,00 ден

Vitaminka Puding со вкус на шумско овошје

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311016224

Опис

Лесни и едноставни за подготовка, пудинзите кои може да ги сервирате топли или ладни се совршен десерт со секое јадење.

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Пудинг од шумско овошје 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *