Витаминка Шлаг крема со чоколадо 60гр

60 g
25,00 ден

Vitaminka Шлаг со чоколадо

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING11965

Опис

Шлаг кремот со чоколаден вкус можете да го користите за декорација на торта, колачи, ролати и сѐ што може да ја разбуди вашата фантазија и каде што сакате да додадете вкусен чоколаден шмек. Со малку вештина до максимално уживање и прекрасен изглед на вашите специјалитети!

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Шлаг крема со чоколадо 60гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *