Витаминка Твистер Чоколаден прелив 350гр

350 g
76,00 ден

Vitaminka Twister прелив од чоколадо

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13187

Опис

Чоколадниот прелив Твистер од Витаминка претставува извонреден и незаменлив прилог на голем број десерти. Може да се се користи како декорација на пудинзи, шлагови, торти, сладоледи и слично.

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Твистер Чоколаден прелив 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *