Витанез Мајонез 3кг

3 kg
529,00 ден

Витаминка Витанез мајонез

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31102072

Опис

Витанез Екстра мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет. Се произведува од најквалитетни, внимателно одбрани, домашни сировини, како што се рафинираното сончогледово масло, жолчки и специјална комбинација на зачини.
Витанез е збогатен со витамините А и Е кои го штитат организмот од слободните радикали, го подмладуваат и ја зголемуваат виталноста. Витанез се вбројува во редот на најдобрите, најпрефинетите и најприфатени мајонези во Македонија, но и широко распространет во светот.

Дополнителни информации

Тежина 3000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанез Мајонез 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *