Витанез Мајонез 620гр

620 g
139,00 ден

Vitaminka Majonez

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13152

Опис

Витанез Екстра мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет. Се произведува од најквалитетни, внимателно одбрани, домашни сировини, како што се рафинираното сончогледово масло, жолчки и специјална комбинација на зачини.
Витанез е збогатен со витамините А и Е кои го штитат организмот од слободните радикали, го подмладуваат и ја зголемуваат виталноста. Витанез се вбројува во редот на најдобрите, најпрефинетите и најприфатени мајонези во Македонија, но и широко распространет во светот.

Дополнителни информации

Тежина 620 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанез Мајонез 620гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *