Витанова Breakfast Интегрален кекс со млеко и лешник 40гр

40 g
20,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311020783

Опис

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрален кекс со млеко и лешник 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *