Витанова Breakfast Интегрален кекс со путер 45гр

45 g
20,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311020781

Опис

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Дополнителни информации

Тежина 45 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрален кекс со путер 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *