Витанова Breakfast Интегрален кекс со суво грозје 45гр

45 g
20,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311020782

Опис

Vitanova Брекфаст интегрален кекс

Дополнителни информации

Тежина 45 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрален кекс со суво грозје 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *