Витанова Breakfast Интегрални кекси со чоколадо 168гр

168 g
56,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA33303

Опис

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Дополнителни информации

Тежина 168 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрални кекси со чоколадо 168гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *