Витанова Breakfast Интегрални кекси со млеко и лешник 160гр

160 g
50,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31102076

Опис

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Дополнителни информации

Тежина 160 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрални кекси со млеко и лешник 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *