Витанова Breakfast Интегрални кекси со суво грозје 180гр

180 g
57,00 ден

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31102075

Опис

Vitanova Брекфаст интегрални бисквити

Дополнителни информации

Тежина 180 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Breakfast Интегрални кекси со суво грозје 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *