Витанова Житарици со кајсија 20гр

20 g
8,00 ден

Vitanova житарки

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA17345

Опис

Vitanova житарки

Дополнителни информации

Тежина 20 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витанова Житарици со кајсија 20гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *