Vitea Чај од хибискус 20 кесички

40 g
45,00 ден

Витаминка Витеа 20 кесички чај од хибискус. 40 грама

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA24312

Опис

Витаминка Витеа 20 кесички чај од хибискус. 40 грама

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitea Чај од хибискус 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *