Vitea Чај од нане 20 кесички

30 g
35 ден

Витаминка Витеа 20 кесички чај од нане. 30 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35991

Опис

Витаминка Витеа 20 кесички чај од нане. 30 грама.

Дополнителни информации

Тежина 30 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitea Чај од нане 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *