Vitea Чај од шумско овошје 20 кесички

50 g
49,00 ден

Витаминка Витеа 20 кесички чај од шумско овошје. 50 грама.

Нема на залиха

Категорија: , ,
Шифра: ZMA35992

Опис

Чаевите на Витаминка се добиени од квалитетни и високо ароматични плодови и билки од сончевото македонско поднебје.

Природните вкусови на нане, хибискус, камилица, шипки, зелениот чај и брусница ја сочинуваат гамата на чаеви додека јаболко и цимет, јагода и ванила и шумско овошје ја сочинуваат гамата на овошни чаеви.

Чаевите на Витаминка може да се служат и како ладен напиток.

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitea Чај од шумско овошје 20 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *