Вива 100% Сок од ананас 1л

73 ден

Viva Premium 100% Ananas Sok

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA18695

Опис

Вива Ананас сок 100%
Пакување: 1Л

Произведен од концентрат од ананас. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи природно присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.

Просечна вредност на 100 ml производ
Енергетска вредност: 217kJ / 52kcal
Масти / од кои заситени: 0g / 0g
Јаглени хидрати /од кои шеќери: 12,6g / 11,6g
Влакна: 0g
Протеини: <0,4g
Натриум: 0,002g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вива 100% Сок од ананас 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *