Попуст!
-5%

Вива 100% Сок од јаболко 1л

56,00 ден 59,00 ден

Viva Premium 100% Jabolko Sok

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14178

Опис

Вива Јаболко 100%
Пакување: 1Л

Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи природнo присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси.

Просечна вредност на 100 ml производ
Енергетска вредност: 192kJ / 46kcal
Масти / од кои заситени: 0g / 0g
Јаглени хидрати /од кои шеќери: 11,3g / 10,4g
Влакна: 0,1g
Протеини: <0,2g
Натриум: 0,002g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вива 100% Сок од јаболко 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *