Вкусно Blond Olives Зелени маслинки во солен раствор 600гр

600 g
79,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32920

Дополнителни информации

Тежина 600 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вкусно Blond Olives Зелени маслинки во солен раствор 600гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *