Vocne Kapi Сок од јаболка 2л

69,00 ден

Вочне Капи сок од јаболки 30%

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17445

Опис

Вочне Капи сок од јаболки 30%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vocne Kapi Сок од јаболка 2л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *