Vocne Kapi Сок од праска и јаболко 2л

69,00 ден

Вочне Капи сок од праски 30%

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17444

Опис

Вочне Капи сок од праски 30%

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Kola КОЛА ДООЕЛ

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vocne Kapi Сок од праска и јаболко 2л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *