Whiskas Pouch Chicken Храна за мачка во желе со пилешко месо 100гр

100 g
29,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12390

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Whiskas Pouch Chicken Храна за мачка во желе со пилешко месо 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *