White Glo Мека четка за заби со гума за отстранување флеки

65 ден

Вајт Глоу четка за заби со меки влакна и додаток од гумичка за отстранување на дамки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36156

Опис

Бојата може да се разликува од прикажаната на сликата.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “White Glo Мека четка за заби со гума за отстранување флеки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *