White Glo Средна четка за заби со гума за отстранување флеки

45,00 ден

Вајт Глоу четка за заби со средна тврдина и додаток од гумичка за отстранување на дамки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36157

Опис

Бојата може да се разликува од прикажаната на сликата.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “White Glo Средна четка за заби со гума за отстранување флеки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *