Wrigley’s Orbit Spearmint Бонбони со вкус на нане 16/1

8 g
37,00 ден

Орбит бонбони со вкус на нане 16 бонбони

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA25704

Дополнителни информации

Тежина 8 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wrigley’s Orbit Spearmint Бонбони со вкус на нане 16/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *