Wudy Виршла 250гр

49,00 ден

Вуди Classico виршли

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11817

Опис

Вуди Classico виршли

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wudy Виршла 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *