Yuhor Кулен 100гр

100 g
89 ден

Јухор тенко исечен кулен

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30364

Опис

Јухор тенко исечен кулен

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yuhor Кулен 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *