Zanetti Parmigiano Reggiano Пармезан 200гр

200 g
325,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL10009

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zanetti Parmigiano Reggiano Пармезан 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *