Zanuy Пченична тортиља (врап) 8 парчиња

325 g
115,00 ден

Zanuy 8 мали тортиљи од пченично брашно. Содржи глутен.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: NKS50017

Дополнителни информации

Тежина 325 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zanuy Пченична тортиља (врап) 8 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *