Збрегов Јогурт 2,8% 1,75кг

1.75 kg
119,00 ден

Zbregov течен јогурт со 2,8% масленост

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30754

Опис

Zbregov течен јогурт со 2,8% масленост

Дополнителни информации

Тежина 1750 g
Suppliers za lot expiry

Vindija Виндија Интернационал дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Збрегов Јогурт 2,8% 1,75кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *