Збрегов Јогурт 2,8% 1кг

1 kg
59,00 ден

Zbregov течен јогурт со 2,8% масленост

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11366

Опис

Zbregov течен јогурт со 2,8% масленост

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Збрегов Јогурт 2,8% 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *