Зденка Класик Топено сирење 280гр

280 g
149,00 ден

Zdenka Classic Family Pack топено сирење (зденка)

Нема на залиха

Опис

Просечна хранливата вредност на 100g
Енергија 211kcal / 878kJ
Протеин 15,0 g
Јаглехидрати 4.0 g
Масти 15.0 g
од кои заситени 11,0 g
Сол 2.0 g

Дополнителни информации

Тежина 280 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зденка Класик Топено сирење 280гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *