Зденка Пикант намаз Топено сирење 150гр

150 g
85,00 ден

Zdenka Pikant топен намаз

Нема на залиха

Опис

Просечна хранливата вредност на 100g
Енергија 254kcal / 1054kJ
Протеин 14,0 g
Јаглехидрати 6,9 g
од кои 2,7 g шеќер
18,8 g маст
од кои заситени 13.1 g
Сол 2.33 g

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зденка Пикант намаз Топено сирење 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *