Зденка Ретро Топено сирење 140гр

140 g
69,00 ден

Zdenka Retro топено сирење за мачкање

Нема на залиха

Опис

Просечна хранливата вредност на 100g
Енергија 211kcal / 878kJ
Протеин 15,0 g
Јаглехидрати 4.0 g
Масти 15.0 g
од кои заситени 11,0 g
Сол 2.0 g

Дополнителни информации

Тежина 140 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зденка Ретро Топено сирење 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *