Зденка Ретро Топено сирење 140гр

140 g
69,00 ден

Zdenka Retro топено сирење за мачкање

Нема на залиха

Опис

Просечна хранливата вредност на 100g
Енергија 211kcal / 878kJ
Протеин 15,0 g
Јаглехидрати 4.0 g
Масти 15.0 g
од кои заситени 11,0 g
Сол 2.0 g

Дополнителни информации

Тежина 140 g
Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Зденка Ретро Топено сирење 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *