Здравје Мешан кашкавал (цца 360гр)

400 g
145,00 ден

Вакуумирано парче мешан кашкавал од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 500 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14863

Опис

Вакуумирано парче мешан кашкавал од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 500 грама (±5%)

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Здравје Мешан кашкавал (цца 360гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *