Здравје Мешано сирење 1кг

1 kg
315,00 ден

Zdravje Radovo сирење во кантичка

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA23311

Опис

Zdravje Radovo сирење во кантичка

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Здравје Мешано сирење 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *