Здравје Овчо сирење (цца 350гр)

350 g
115,00 ден

Вакуумирано парче овчо сирење од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 350 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14881

Опис

Вакуумирано парче овчо сирење од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 350 грама (±5%)

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Здравје Овчо сирење (цца 350гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *