Жито Лукс Баварски леб 470гр

470 g
36 ден

Zito Luks Баварски

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13335

Опис

Баварскиот леб има густа и мека структура и е приготвен од бело и ̀ржано брашно и пченични трици за човечка исхрана кое дополнително му го збогатува вкусот. Истовремено претставува и извор на протеини, добро избалансирана хранлива вредност и карактеристичен вкус во кој долго ќе уживате.

Дополнителни информации

Тежина 470 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Баварски леб 470гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *