Жито Лукс Брашно Воденичар 1кг

1 kg
39,00 ден

Природно бело брашно, идеално за фини бели печива и колачи за специјални пригоди. Тестата од ова брашно лесно се обработуваат, не се лепат на рацете и добро нараснуваат, а производите имаат убав изглед.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13326

Опис

Воденичар за домашна употреба 1кг

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Брашно Воденичар 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *