Жито Лукс Чајни бисквити со цимет 185гр

185 g
45,00 ден

Чајни бисквити со цимет
Тежина : 185 гр.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32802

Опис

Заводливиот вкус на бисквити, збогатен со ароматичен цимет ќе додаде уникатна нота на уживањето во шоља чај или кафе и ќе го заслади секој миг во денот. Достапни во пакување од 185 грама.

Дополнителни информации

Тежина 185 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Чајни бисквити со цимет 185гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *