Жито Лукс Чајни бисквити со путер 175гр

175 g
59,00 ден

Чајни бисквити со путер
Тежина : 175 гр.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32801

Опис

Бисквити чај, сладок вкус и крцкава структура го надополнува аромата на кремаст путер. Споделете со пријателите или подарете си слатка пауза и опуштање со препознатливите чајни бисквити. Достапни во пакување од 175 грама.

Дополнителни информации

Тежина 175 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Чајни бисквити со путер 175гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *