Жито Лукс Интегрален леб со сончоглед 470гр

470 g
43,00 ден

Zito Luks леб

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13346

Опис

Овој специјален леб со продолжена свежина го карактеризира исклучителен и единствен вкус што се должи на извонредната комбинација од интегрално пченично брашно и `ржано брашно, со додаток на сончогледово семе и пченични никулци.

Дополнителни информации

Тежина 470 g
Suppliers za lot expiry

Zito Luks Жито Лукс А.Д Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Интегрален леб со сончоглед 470гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *