Жито Лукс Пченичен тост леб 350гр

350 g
43,00 ден

Zito Luks леб

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13315

Опис

Пченичниот бел леб на парчиња е изработен од бело пченично брашно. Со густа и мека структура, како и одличен вкус и арома, и е идеален за подготвување сендвичи за вашите најблиски.

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жито Лукс Пченичен тост леб 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *